برنامه‌ریزی برای توزیع ۵۰ هزار جلد کتاب میان مسافران نوروزی به قم

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در قم، در آستانه نوروز، جلسه هماهنگی ستاد تسهیلات زائران و خدمات سفر در سالن امام جواد (ع) استانداری قم و با حضور مسئولان این ستاد برگزار شد.

سیدموسی حسینی کاشانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم در این جلسه در مورد توزیع بسته‌های فرهنگی گفت: یکی از اقداماتی که توسط اداره کل ارشاد استان انجام شده است، توزیع ۱۰ هزار ویژه‌نامه تحت عنوان پیک فرهنگی است که مختص مسافران نوروزی است. در این پیک‌های نوروزی برنامه‌های فرهنگی نوروزی، جاذبه‌های گردشگری و مذهبی استان معرفی شده است.
 
وی به بخشی از این بسته فرهنگی اشاره کرد و افزود: مباحث فرهنگی اولویت شهر قم است. طرح توزیع کتاب خوب و عیدی کتاب برای کودکان در این طرح دیده شده است و در این بسته‌های فرهنگی ۵۰ هزار جلد کتاب در ۷ نقطه اصلی شهر قم به مسافران نورزی اهداء می‌شود.
 
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم بیان کرد: ۱۰۰۰ سازه تبلیغاتی در استان قم وجود دارد که در یک سال گذشته پیام‌های فرهنگی حاوی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و ترویج عفاف و حجاب روی سازه‌های تبلیغاتی کار شده است.
 
حسینی کاشانی یادآور شد: سال آینده بخشی از اعتبارات اداره کل فرهنگ و ارشاد برای تبلیغات فرهنگی مناسب روی سازه‌های تبلیغاتی ورودی شهر اختصاص پیدا می‌کند.

این مطالب را به اشتراک بگذارید: