بازگشت دنیل استیل به فهرست پرفروش‌ها

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از نیویورک‌تایمز، این مجله هر هفته فهرستی از آثار پرفروش خود در بخش‌های داستانی، غیرداستانی، و کودک و نوجوان را منتشر می‌کند. در این مطلب نگاهی به پرفروش‌ترین آثار داستانی چاپی هفته سوم مارس خواهیم داشت.
 
«جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» نوشته دِلیا اُوِنز ۲۷ هفته است در فهرست پرفروش‌ها قرار دارد و این هفته هم جایگاه نخست را حفظ کرده است و قصد ندارد جایگاه خود را از دست بدهد. داستانی هیجان‌انگیز از روابط انسانی و عشق و تقلای انسانی تنها برای حیات. زنی که سال‌ها به تنهایی در جنگل زندگی کرده است ناگهان متهم به قتل می‌شود و سرنوشتی نامعلوم در انتظارش است.
 
«جاده قبرستان» نوشته گِرِگ اِیِس در هفته نخست انتشار موفق شد در جایگاه دوم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار بگیرد. مارشال ایوان، خبرنگار به شهر کودکی‌هایش برمی‌گردد؛ دو مرگ مشکوک رخ داده است و شهر در آستانه فروپاشی اقتصادی است.
 
«دیزی جونز و آن شش نفر» نوشته تیلور جنکینز رِید نیز در هفته اول انتشار موفق شد در جایگاه سوم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفت. روایت قصه اوج و سقوط گروه‌های راک و رول دهه ۷۰ میلادی. البته کتاب شکل داستانی دارد و تخیل نویسنده به همراه روایات شفاهی از سرنوشت این گروه‌ها منجر به انتشار این کتاب شد.
 
«شب ساکت» نوشته دنیل استیل موفق شد در هفته نخست انتشار در جایگاه چهارم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار گیرد. اتفاقی غم‌انگیز رخ می‌دهد و کودکی، که ستاره تولویزیونی هم هست، حافظه‌اش را از دست می‌دهد و دیگر نمی‌تواند صحبت کند.
 
«سرآشپز» نوشته جیمز پترسون و مکس دی‌لالو پس از انتشار دو هفته در جایگاه دوم پرفروش‌ها قرار داشت و این هفته با سه پله سقوط در جایگاه پنجم قرار گرفت. کتابی دیگر از پترسون با همکاری نویسنده‌ای دیگر که مانند دیگر آثارش راه خود را به فهرست پرفروش‌ها باز کرده است. کالب رونی، کاراگاه پلیس به سرآشپزی معروف کمک می‌کند تا خود را از اتهامات مختلف به چند قتل تبرئه کند.
 
 
برای دیدن فهرست کامل پرفروش‌های هفته سوم مارس به لینک زیر مراجعه کنید:
 https://www.nytimes.com/books/best-sellers/2019/03/24/?action=click&contentCollection=Books&referrer=https%3A%2F%2Fwww.nytimes.com%2Finteractive%2F2018%2F11%2F21%2Fbooks%2Freview%2Fbest-sellers-promo-for-front-copy2.html®ion=Header&module=ArrowNav&version=Right&pgtype=Reference
 
 
 
 
این مطالب را به اشتراک بگذارید: