«ایده‌های نوآورانه قرآنی» در بازار نشر

یدالله جنتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، با اشاره به انتشار این کتاب همزمان با ماه مهمانی خدا، بیان کرد: کتاب «ایده‌های نوآورانه قرآنی»، شامل برگزیده‌های نخستین جشنواره ایده‌های قرآنی با موضوع ترویج فرهنگ قرآنی است که در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار شد.
 
وی با بیان اینکه قرآن، کتاب هدایت و والاترین هدیه الهی به بشر است، افزود: از این منظر، جدّ و جهد برای حضور این معجزه الهیِ گرانسنگ در متن زندگی، ارزشمندترین اقدامی است که انسان می‌تواند انجام دهد.
 
رئیس اداره نشر دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، ادامه داد: از سوی دیگر، کوشش وافری برای قرار گرفتن انسان در محضر قرآن و بهره‌ جستن از این منبع فیض الهی انجام شده است، ولی به لحاظ اهمیت زیاد و ارزش والای قرآن کریم، ضرورت دارد انسان پیوسته در حال نوآوری و خلق ایده‌ها و روش‌های تازه‌تر برای زمینه‌سازیِ جریان برکت الهی و نورانیت قرآن در زندگی و متن جامعه باشد.
 
جنتی گفت: «ایده‌های نوآورانه قرآنی»، کارنامه کوشش‌هایی است که در نوآوری‌های حوزه ترویج و نشر قرآن انجام و پس از برگزاری جشنواره ایده‌پردازی قرآنی به زیور طبع آراسته شده است.
 
این کتاب در ۱۶۸ صفحه در قطع رقعی به بهای ۱۵ هزار تومان به بازار نشر عرضه شده است.
این مطالب را به اشتراک بگذارید: