اپلیکیشن آیینی «نوانو» در فرهنگسرای رسانه رونمایی می‌شود

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط عمومی فرهنگ سرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی، اپلیکیشن فرهنگی مذهبی نوانو جدیدترین تولید موسسه فرهنگی هنری اعراف است که به ارائه محصولات صوتی و تصویری با مضامین دینی و فرهنگی در قالب های گوناگون می‌پردازد. در این نرم افزار که با هدف فراهم آوردن محتوای مناسب فرهنگی مذهبی برای تمام افراد تولید شده است، تولیدکنندگان محصولات فرهنگی می‌توانند تمام آثار خود را با کمترین دغدغه منتشر کرده و در اختیار علاقه‌مندان قرار دهند. هم چنین، کاربران این اپلیکیشن می‌توانند نیازهای خود را در موضوعات مختلف برطرف کنند. 

در اپلیکیشن نوانو، آثار فاخر تولید شده دینی و مذهبی توسط فعالان عرصه فرهنگ و هنر گردآوری شده و در قالب‌های آلبوم صوتی، کتاب‌های گویا، نماهنگ مناسبتی، پادکست و … عرضه می‌شود تا حمایتی درخور از تولیدات این حوزه صورت گیرد. از جمله ویژگی‌های منحصر به فرد این نرم افزار می‌توان به ایجاد بستر مناسب برای درآمدزایی تولیدکنندگان آثار فرهنگی و مذهبی اشاره کرد. همچنین بسیاری از هزینه‌های نشر نظیر چاپ کاغذ، تکثیر سی دی و … کاهش یافته و محتوای تولید به صورت فراگیر در دسترس عموم افراد جامعه قرار خواهد گرفت. گفتنی است که دانلود بخش‌هایی از محتوای عرضه شده از این اپلیکیشن رایگان خواهد بود.

 علاقه‌مندان برای حضور در این مراسم رونمایی می‌توانند یکشنبه ۵ اسفند ساعت ۱۶:۳۰ به نشانی پاسداران، خیابان شهید گل نبی، خیابان شهید ناطق نوری، میدان قبا، فرهنگ‌سرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی مراجعه کنند.

این مطالب را به اشتراک بگذارید: