اسامی شرکت‌کنندگان در هفتمین دوسالانه‌ داستان کوتاه نارنج

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) دبیر هفتمین دوسالانه‌ داستان کوتاه نارنج با بیان اینکه استقبال شرکت‌کنندگان در این دوره بسیار عالی بوده، گفت: شرکت بیش از یک‌هزار نفر با ۱۶۳۰ داستان در این دوره علاوه بر اینکه انگیزه‌ ما را دوچندان کرده، کارمان را نیز بسیار سخت‌تر کرده است.

محمد بادپر با بیان اینکه سلامت جشنواره و دوری از هرگونه اعمال‌نظر شخصی به وسیله‌ برگزارگنندگان نارنج مهم‌ترین اصل در این جایزه‌ ادبی است افزود: در این هفت دوره، «خود داستان» تنها و مهم‌ترین ملاک انتخاب ما بوده است.

وی با اعلام اینکه در این دوره نیز علاوه بر شرکت نویسندگانی از تمام استان‌های کشور، نویسندگان فارسی‌زبان مقیم در ۱۵ کشور؛ افغانستان، امارات متحده‌ عربی، قطر، ترکیه، هلند، بلژیک، سوئد، اتریش، مالزی، انگلیس، آلمان، ایتالیا، چک، کانادا و امریکا نیز برای ما داستان ارسال کرده‌اند افزود: خوشحالیم که جایزه‌ ادبی نارنج علی‌رغم حمایت به وسیله‌ی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و جهرم و مسئولان محترم شهرستان، هم‌چنان مستقل بودن خود را حفظ کرده است.

دبیر این دوسالانه با بیان اینکه شرکت‌کنندگان با مراجعه به سایت «داستان نارنج» به نشانی www.dastannaranj.ir می‌توانند نسبت به مشاهده‌ اسامی خود که در این سایت قرار داده شد اقدام کنند متذکر شد: شهرهای تهران با ۲۶۱، شیراز با ۵۸، اصفهان با ۴۵، مشهد با ۳۷، کرج با ۲۹ و جهرم با ۲۶ نفر به ترتیب بیشترین تعداد شرکت‌کننده در این دوره را به خود اختصاص دادند.

بادپر زمان اعلام نتایج مرحله‌ اول داوری را اول آبان‌ماه اعلام و یادآور شد: برگزیدگان نهایی نیز در اختتامیه‌ هفتمین دوسالانه‌ داستان کوتاه نارنج که اواخر آذرماه در تالار فردوسی اداره‌ فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جهرم برگزار می‌شود معرفی خواهند شد.

گفتنی است هفتمین دوسالانه‌ داستان کوتاه نارنج به‌وسیله‌ انجمن اهل قلم شهرستان جهرم، کارگاه داستان باران، موسسه‌ فرهنگی هنری نارنج و با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جهرم و سایر مسئولین و نهادهای شهرستان جهرم برگزار می‌شود.

این مطالب را به اشتراک بگذارید: