آغاز ثبت‌نام خبرنگاران برای فعالیت در نمایشگاه کتاب تهران

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از ستاد خبری سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، سید محمد طباطبایی حسینی با اشاره به آغاز ثبت‌نام خبرنگاران برای پوشش رسانه‌ای سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عنوان کرد: خبرنگاران از امروز شنبه یازدهم اسفند ماه فرصت دارند تا یک هفته (۱۸ اسفند ماه) نسبت به ارائه درخواست برای فعالیت در نمایشگاه کتاب ۳۲ اقدام کنند.

وی توضیح داد: لازم است خبرنگاران متقاضی یک قطعه عکس و مشخصات شخصی و رسانه‌ای خود را به  پست الکترونیکی pr32@tibf.ir ارسال کنند.

مدیر کمیته روابط عمومی نمایشگاه کتاب تهران افزود: مشخصات شخصی شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی و شماره تماس و مشخصات رسانه‌ای نیز شامل عنوان رسانه، گروه و حوزه فعالیت است.  

وی تاکید کرد: هر گونه فعالیت خبری و عکاسی در نمایشگاه کتاب تهران با کارت خبرنگاری صادر شده توسط ستاد خبری و رسانه‌ای نمایشگاه ممکن خواهد بود از این رو ضرورت دارد خبرنگاران محترم نسبت به ارایه مشخصات خود در بازه زمانی اعلام شده اقدام کنند.

به گفته طباطبائی نمایشگاه کتاب تهران در دوره گذشته میزبان بیش از ۱۰۰۰ خبرنگار از رسانه‌های داخلی و خارجی برای پوشش این رویداد مهم فرهنگی بوده است.

سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از تاریخ ٤ الی ١٤ اردیبهشت ماه ١٣٩٨ برگزار خواهد شد.

این مطالب را به اشتراک بگذارید: